certifikace prodejen "Sít předejen regionálních produktů"

Jste podnikatel, řemeslník či zemědělec z Vysočiny? Vlastníte zde prodejničku? Vyrábíte chutné potraviny či zajímavé výrobky? Chcete napomoci svému podnikání? Chcete mu zabezpečit větší reklamu?

ZERA - Zemědělská a ekologická regionální agentura již od roku 2007 uděluje výrobkům značku VYSOČINA - regionální produkt® garantuje zejména původ výrobků z Vysočiny a jeho jedinečnost vyplývající z vazby na tento region (tradice, místní suroviny, ruční výroba apod.). O značku mohou žádat 3 skupiny produktů (Řemeslné výrobky a umělecká díla, Potraviny a zemědělské produkty, Přírodní produkty). Nyní se ZERA rozhodla řešit i fakt, že prodejny zaměřené na regionální potraviny, výrobky bohužel téměř v našem kraji neexistují. Proto zpracovala pravidla pro vznik Síť prodejen regionálních produktů, jenž má zviditelnit a podpořit prodejny a obchůdky zaměřující se na místní produkty, napomoci regionálním producentům s odbytem jejich výrobků a služeb.

Nositelům značky VYSOČINA - regionální produkt® nebo certifikovaným prodejnám zařazeným do Sítě prodejen regionálních produktů nabízíme výhody:

  • zvýšení propagace
  • (vydáváme letáky, katalogy, zajišťujeme inzerci v novinách,
  • provozujeme speciální webové stránky s interaktivní webovou mapou prodejců a producentů,
  • prezentujeme značku na veletrzích a akcích Kraje Vysočina,
  • působíme prostřednictvím Asociace regionálních značek na národní úrovni).
  • Samotná certifikace přináší konkurenční výhodu a Vaši prodejnu či výrobek učiní zajímavějším pro turisty v kraji - ti mají takto možnost užít si náš region netradičním způsobem.

INFORMACE KE STAŽENÍ ZDE

DOKUMENTY PRO SÍŤ PRODEJEN VYSOČINA REGIONÁLNÍ PRODUKT:

Navigační menu

Vysocinaregionalniprodukt.cz > Úvod » certifikace prodejen "Sít předejen regionálních produktů"